Makijaż Bielsko Biała

Makijaż, studio makijażu - Art Visage Bielsko Biała

Makijaż to sztuka podkreślania atutów i ukrywania wad. To sposób na wyeksponowanie naturalnego piękna, zaakcentowanie osobowości i odkrycia rąbka tajemnicy wyznawanego przez każdą z nas kanonu piękna. By wykonać piękny makijaż, trzeba choć trochę poznać osobę, która ma być malowana – dowiedzieć się, czy jest to kobieta przebojowa, dynamiczna, odważnie dążąca do realizacji swoich celów, czy nieśmiała, szara myszka. Ważna jest również gotowość na zmiany. Są panie, które pragną radykalnej odmiany swojego wizerunku oraz takie, które potrzebują jedynie drobnej korekty swojego wyglądu. Niezależnie od tego, jaki cel się chce osiągnąć, środkiem na to może być właśnie profesjonalnego studio, w którym powstanie piękny makijaż.

Studio makijażu

Wybierając studio makijażu, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Nie najważniejsze jest nawet miejsce, w którym znajduje się studio, bowiem, gdy znajdziesz idealną wizażystkę, nie będzie Ci żal nawet godzinnej podróży, by wykonać właśnie u niej makijaż. Dużo ważniejsza jest sama osoba, która wykonuje makijaże. Powinna wzbudzać Twoje zaufanie i sympatię. Jeśli masz wrażenie, że coś Ci w niej nie pasuje, lepiej od razu zabieraj nogi za pas. Intuicja rzadko się myli w takich kwestiach.

Makijaż ślubny

Zanim przystąpi się do wykonania makijażu ślubnego, niezbędne jest przeprowadzenie krótkiej rozmowy z przyszłą Panną Młodą. Trzeba się dowiedzieć, jakiego koloru jest suknia, czy ma jakieś barwne dodatki, jaki bukiet do niej dobrano, jak będzie wyglądać fryzura. Trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników, by ostateczny efekt makijażu był zadowalający.

Profesjonalna wizażystka wykona makijaż ślubny, który będzie się dobrze prezentować w różnym świetle – dziennym, wieczorowym i sztucznym. Kolejny wyznacznik to trwałość, jednak osiągnięta nie kosztem naturalności. Odpowiedni dobór kosmetyków (wykorzystywanych podczas stylizacji w studiach telewizyjnych oraz w teatrze) pozwala uniknąć efektu maski, a przy tym zagwarantować przyszłej Pannie Młodej makijaż, który utrzyma się przez całą noc.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że makijaż ślubny powinien być dopasowany do osobowości kobiety. Każda z nas lubi coś innego – jedna delikatne podkreślenie urody, inna – zdecydowane i fantazyjne zaakcentowanie wyjątkowego temperamentu. Warto te kwestie uwzględnić w tym szczególnym dla Panny Młodej dniu.

Makijaż artystyczny

Makijaż artystyczny to makijaż odważny, niepowtarzalny, wykonywany najczęściej dla aktorek, tancerek i osób występujących na scenie. Traktuje twarz jak niepowtarzalne dzieło sztuki, jak trójwymiarowe płótno, na którym uzyskuje się z góry zaplanowany efekt – obraz nawiązujący do kolorowego ptaka, mrocznego stworzenia, z innej galaktyki, soczystego owocu, czy rozgrzanego słońca... Makijaż artystyczny odwołuje się do różnych stylów, łączy pozornie wykluczające się trendy, używa nasyconych barw oraz sięga po niebanalne techniki.

Makijaż artystyczny powstaje po to, by go podziwiać. Nie ma być to stylizacja na co dzień, praktyczna i powtarzalna. Potrafi bowiem tak odmienić czyjś wizerunek, że niemal uniemożliwia łatwą identyfikację danej osoby. Dlatego też wykonania makijażu artystycznego można podjąć się pamiętając o smaku artystycznym i ogromnej wyobraźni.

Makijaż, studio makijażu Bielsko Biała

Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy to sposób na podkreślanie urody każdorazowo przed rozpoczęciem dnia w pracy, to również zestaw wskazówek, które pozwalają przygotować się do ważnego spotkania biznesowego. Opiera się na naturalnych, stonowanych barwach, których zadaniem jest podkreślenie atutów urody oraz zamaskowanie ich wad. Makijaż biznesowy musi wyglądać profesjonalnie, nie może być krzykliwy, czy skupiać wzroku na zbyt wielu punktach na twarzy. Jego zadaniem jest wzbudzanie zaufania. Kosmetyki w tym makijażu stosowane są z dużym umiarem, a paleta kolorów jest maksymalnie ograniczona.

Pierwszym krokiem w wykonywaniu makijażu biznesowego jest nawilżenie skóry, następnie wyrównanie jej kolorytu przy pomocy odpowiedniego podkładu. Kolejno modeluje się twarz poprzez nałożenie różu na kości policzkowe (najczęściej wybiera się kosmetyk w kolorze beżu, różu, brzoskwini, brązu). Do makijażu oczu niezbędne są: tusz do rzęs (czarny, brązowy lub grafitowy), cienie w klasycznych odcieniach beżu, brązu i szarości oraz kredka do oczu (biała i czarna, szara). Na koniec delikatnie podkreśla się usta, używając do tego celu stonowanego koloru szminki.... Makijaż Bollywood

Makijaż w stylu Bollywood inspirowany jest kulturą Indii, muzyką, filmem i aktorami o egzotycznej urodzie. Blisko mu do kolorowego, pełnego energii życia, Hinduskich piękności, których atuty urody eksponuje odważna i barwna stylizacja– typowa dla tej kultury, a u nas ciągle postrzegana jako ekstrawagancja. To stylizacja tajemnicza i uwodzicielska. Odpowiednia nie tylko dla brunetki o ciemnej karnacji, ale również dla blondynki o klasycznej dla naszej szerokości geograficznej urodzie.

Bardzo ważne w makijażu Bollywood są oczy, które bardzo starannie się podkreśla, skupiając na nich uwagę. Precyzyjnie tuszuje się rzęsy, które dzięki kilku technikom, stają się maksymalnie gęste i długie. Na górnej i dolnej powiece koniecznie maluje się grubą czarną kreskę. Używa się odważnych kolorów, które często wzbogaca się różnymi połyskującymi elementami – drobinkami brokatu, czy naklejanymi kryształkami. Im więcej błyskotek, barw, tym często lepiej....

Makijaż biznesowy Bielsko Biała

Makijaż sylwestrowy

Nie ma chyba takiej kobiety, która w tę niesamowitą sylwestrową noc, nie chciałaby się poczuć wyjątkowo. Piękna sylwestrowa kreacja wymaga przecież odpowiedniej oprawy. Niezbędne jest wtedy perfekcyjne wykonanie makijażu, który będzie nawiązywał do temperamentu danej osoby, sukienki, czy też myśli przewodniej balu.

Makijaż sylwestrowy to makijaż wieczorowy, który jest intensywniejszy i odważniejszy niż makijaż dzienny. Do jego wykonania wykorzystuje się ciemniejszych barw oraz bardziej fantazyjnych rozwiązań. Noc sylwestrowa mija na szampańskiej zabawie, gdy kobieta czuje się olśniewająco i pięknie. To nie czas dla szarych myszek, ale moment, kiedy nawet skromna i na co dzień nielubiąca się wyróżniać osoba, odmienia swoje oblicze. Warto zatem pobawić się kolorem i stworzyć makijaż, który zostanie zapamiętany nie tylko przez najbliższych, ale również na zdjęciach z ostatniej nocy roku.

Makijaż taneczny

Uwielbiany przez Polaków taniec jest formą aktywności, której zalety doceniane są przez osoby w różnym wieku i o różnych upodobaniach. Spędzanie czasu na tańcu inspiruje coraz częściej do wypróbowania nowoczesnych technik w makijażu. Celem staje się podkreślanie wolności oraz radości, z którymi nieodłącznie kojarzy się „pląsanie” po parkiecie. Niezależnie od tego bowiem, czy tańczy się profesjonalnie, czy jedynie dla rozrywki, można przy tej okazji zdecydować się na wykonanie niepowtarzalnego makijażu wieczorowego. Jak wiele możliwości daje stylizacja osób występujących na parkiecie, uzmysłowić sobie można, obserwując bohaterów popularnych tanecznych show. Wizażyści prześcigają się w proponowaniu coraz bardziej przykuwających oko stylizacji. W przypadku niektórych osób metamorfoza może wzbudzić naprawdę ogromne emocje! Dlaczego zatem nie spróbować choć raz poczuć się jak wielka gwiazda?

Makijaż fotograficzny

Makijaż fotograficzny wymaga wprawy i znajomości kilku podstawowych zasad. Niezastosowanie się do nich może w sposób znaczący zepsuć każde ujęcie. Obiektyw aparatu jest bowiem nieugięty, bez skrupułów wyłapuje wszystkie niedoskonałości. Profesjonalne zdjęcie zazwyczaj jeszcze bardziej eksponuje drobne wady, które na co dzień są często niezauważalne.

Makijaż fotograficzny wymaga zastosowania dobrze kryjącego podkładu, trochę ciemniejszego niż naturalny kolor skóry (ze względu na odbicie flesza, który siłą rzeczy rozjaśnia twarz), należy użyć również pudru, który nie pozwoli na świecenie się skóry. Bardzo ważny jest staranny makijaż oczu. Należy dobrze wytuszować rzęsy, użyć kolorów cieni, które będą się wzajemnie przenikać, bez wyraźnej granicy między nimi. Najlepiej wybrać barwy trochę intensywniejsze niż w przypadku tych używanych na co dzień.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą studia Art Visage

Sprawdź szczegóły oferty

Frazy kluczowe związane ze stroną: wizaż Bielsko, makijaż Bielsko, makijaż ślubny Bielsko, makijaż artystyczny Bielsko, makijaż biznesowy Bielsko, makijaż wieczorowy Bielsko, makijaż Bolywood Bielsko makijaż sylwestrowy Bielsko,makijaż taneczny Bielsko,stylizacja ślubna Bielsko,studio makijażu Bielsku,makijaż fotograficzny Bielsko